Moudrá sovička

Ve středu 13. 4. 2022 se prostorách poradny pro sociální a bytovou problematiku uskutečnil seminář, pořádaný v rámci projektu „Moudrá sovička“. Účastníci měli v používání chytrých telefonů různé zkušenosti – od začátečníků až po středně zdatné. Školitelka Hana Tomková zaslouží velké poděkování za nezměrnou trpělivost, s níž nás srozumitelně seznámila nejen se základními funkcemi našich telefonů, ale také ozřejmila „vychytávky“, o nichž jsme dosud neměli ponětí. Vyjadřuji názor všech přítomných, když poděkuji za její empatii a vstřícnost vůči nám, seniorům.

Hledá se babička Libereckého kraje 2023

Ukažte svůj talent. Paličkujete? Tančíte? Zpíváte? Hrajete na hudební nástroj? Malujete? Pletete, šijete, vyšíváte? Jste sochařka? Píšete básně? Hrajete divadlo? Cvičíte? Recitujete? Ovládáte jiné dovednosti? Čekáme právě na Vás.  Zúčastněte…

O nás

Krajská rada seniorů Libereckého kraje se zaměřuje na všechny oblasti spojené s ochranou seniorů. Našim cílem je spolupracovat při koncipování mezigeneračních vztahů, dialogu, tolerance a aktivizace starší generace.

Kontaktujte nás

Mlýnská 611/35,
Liberec IV-Perštýn,
460 01 Liberec

IČ: 04450515
Datová schránka: tm9kvze

© 2022 Krajská rada seniorů Libereckého kraje