Sportovní hry seniorů v Tanvaldě

Ve čtvrtek 16. května 2024 se na městském stadionu v Tanvaldu uskutečnil již 5. ročník sportovních her seniorů, kterých se v tomto roce zúčastnilo 21 týmů z celého Libereckého kraje a dvě družstva z Polska.

Akce byla podpořena Libereckým krajem a proto mezi hosty nechyběl náměstek hejtmana P. Tulpa, ceny vítězům předávala předsedkyně Rady seniorů L. Desatová.

Velké díky patří organizátorům v čele se starostou města Tanvald V. Vyhnálkem, ředitelce sportovní školy J. Tůmové a všem dalším, díky kterým proběhly hry ke spokojenosti účastníků i hostů.

Na stupních vítězů stanuly tyto týmy: Sokol Košov, Zákupy I. a Sportovci Lomnice. První dva vítězné týmy budou reprezentovat Liberecký kraj na celostátních hrách v Liberci v červenci t. r.

 

Text: M. Palečková

Foto: J. Houha

Babička Libereckého kraje 2024

Vyhlašujeme další kolo soutěže Babička roku 2024 Libereckého kraje. Bližší informace o soutěži včetně přihlášky najdete v rubrice Babička roku  

O nás

Krajská rada seniorů Libereckého kraje se zaměřuje na všechny oblasti spojené s ochranou seniorů. Našim cílem je spolupracovat při koncipování mezigeneračních vztahů, dialogu, tolerance a aktivizace starší generace.

Kontaktujte nás

Mlýnská 611/35,
Liberec IV-Perštýn,
460 01 Liberec

IČ: 04450515
Datová schránka: tm9kvze

© 2022 Krajská rada seniorů Libereckého kraje