Družstvo ze Sokola Košov se stalo vítězem Krajských sportovních her seniorů LK

Pod záštitou nám. hejtmana Mgr. P. Tulpy se 22. června 2022 uskutečnil v Tanvaldu již III. ročník Krajských sportovní her seniorů Libereckého kraje.
Po dvou předchozích covidových letech se na tanvaldském stadionu sešlo celkem 15 týmů, které soupeřily o co nejlepší umístění v 10 různých disciplínách. Ale jak zdůraznil starosta Tanvaldu Mgr. Vl. Vyhnálek: „cílem bylo zasportovat si, užít si vše v maximální pohodě a přispět tím ke zdravému stárnutí“.
Díky skvělé organizaci proběhly hry bez zádrhelů a úrazů a ve finále mohla ředitelka turnaje H. Tůmová ocenit nejlepší týmy v kategorii ženy nad 60 a 70 let, smíšené týmy ve stejných věkových kategoriích a také celkového vítěze, kterým se stalo družstvo ze Sokola Košov. Tento tým bude reprezentovat Liberecký kraj na celostátních hrách v Mostu ve dnech 13. – 15. 7. 2022.

 

Hledá se babička Libereckého kraje 2023

Ukažte svůj talent. Paličkujete? Tančíte? Zpíváte? Hrajete na hudební nástroj? Malujete? Pletete, šijete, vyšíváte? Jste sochařka? Píšete básně? Hrajete divadlo? Cvičíte? Recitujete? Ovládáte jiné dovednosti? Čekáme právě na Vás.  Zúčastněte…

O nás

Krajská rada seniorů Libereckého kraje se zaměřuje na všechny oblasti spojené s ochranou seniorů. Našim cílem je spolupracovat při koncipování mezigeneračních vztahů, dialogu, tolerance a aktivizace starší generace.

Kontaktujte nás

Mlýnská 611/35,
Liberec IV-Perštýn,
460 01 Liberec

IČ: 04450515
Datová schránka: tm9kvze

© 2022 Krajská rada seniorů Libereckého kraje