Družstvo ze Sokola Košov se stalo vítězem Krajských sportovních her seniorů LK

Pod záštitou nám. hejtmana Mgr. P. Tulpy se 22. června 2022 uskutečnil v Tanvaldu již III. ročník Krajských sportovní her seniorů Libereckého kraje.
Po dvou předchozích covidových letech se na tanvaldském stadionu sešlo celkem 15 týmů, které soupeřily o co nejlepší umístění v 10 různých disciplínách. Ale jak zdůraznil starosta Tanvaldu Mgr. Vl. Vyhnálek: „cílem bylo zasportovat si, užít si vše v maximální pohodě a přispět tím ke zdravému stárnutí“.
Díky skvělé organizaci proběhly hry bez zádrhelů a úrazů a ve finále mohla ředitelka turnaje H. Tůmová ocenit nejlepší týmy v kategorii ženy nad 60 a 70 let, smíšené týmy ve stejných věkových kategoriích a také celkového vítěze, kterým se stalo družstvo ze Sokola Košov. Tento tým bude reprezentovat Liberecký kraj na celostátních hrách v Mostu ve dnech 13. – 15. 7. 2022.

 

Sportovní hry seniorů v Tanvaldě

Ve čtvrtek 16. května 2024 se na městském stadionu v Tanvaldu uskutečnil již 5. ročník sportovních her seniorů, kterých se v tomto roce zúčastnilo 21 týmů z celého Libereckého kraje a…

Babička Libereckého kraje 2024

Vyhlašujeme další kolo soutěže Babička roku 2024 Libereckého kraje. Bližší informace o soutěži včetně přihlášky najdete v rubrice Babička roku  

O nás

Krajská rada seniorů Libereckého kraje se zaměřuje na všechny oblasti spojené s ochranou seniorů. Našim cílem je spolupracovat při koncipování mezigeneračních vztahů, dialogu, tolerance a aktivizace starší generace.

Kontaktujte nás

Mlýnská 611/35,
Liberec IV-Perštýn,
460 01 Liberec

IČ: 04450515
Datová schránka: tm9kvze

© 2022 Krajská rada seniorů Libereckého kraje