Jablonecká organizace Senioři ČR uspořádala společenské setkání s tancem

Ve středu 29. června 2022 uspořádala jablonecká organizace Senioři ČR společenské setkání s tancem, aby vyhodnotila aktivity v I. pololetí letošního roku. Došlo ke gratulaci a předání dárků jubilantce, ale hlavně k poděkování paní Lídě Caránkové, která ukončila svou činnost předsedkyně organizace.
Krajská rada seniorů Libereckého kraje se připojuje k poděkování za dlouhodobou činnost pro jablonecké seniory a přeje paní Lídě pevné zdraví a pohodu v dalších letech.

Sportovní hry seniorů v Tanvaldě

Ve čtvrtek 16. května 2024 se na městském stadionu v Tanvaldu uskutečnil již 5. ročník sportovních her seniorů, kterých se v tomto roce zúčastnilo 21 týmů z celého Libereckého kraje a…

Babička Libereckého kraje 2024

Vyhlašujeme další kolo soutěže Babička roku 2024 Libereckého kraje. Bližší informace o soutěži včetně přihlášky najdete v rubrice Babička roku  

O nás

Krajská rada seniorů Libereckého kraje se zaměřuje na všechny oblasti spojené s ochranou seniorů. Našim cílem je spolupracovat při koncipování mezigeneračních vztahů, dialogu, tolerance a aktivizace starší generace.

Kontaktujte nás

Mlýnská 611/35,
Liberec IV-Perštýn,
460 01 Liberec

IČ: 04450515
Datová schránka: tm9kvze

© 2022 Krajská rada seniorů Libereckého kraje