Stříbro míří do Tanvaldu. Seniorka bodovala v anketě Babička roku 2022

Stříbrné umístění v celostátní anketě Babička roku 2022 si přivezla z Olomouce Hana Marková z Tanvaldu, když se před ní umístila jen Blanka Vrbková z Olomouckého kraje. Třetí příčku obsadila Vlasta Veverková z Karlovarského kraje.
Projekt Babička roku vznikl z iniciativy krajské Rady seniorů Olomouckého kraje v roce 2016. Cílem je ukázat lidskou hodnotu a pravou vnitřní krásu člověka v seniorském věku s ohledem na zachování a možností vytvoření zcela nových tradic napříč generacemi. V roce 2019 podařilo tento projekt rozšířit do celé republiky.

Zdroj: Jablonecký deník

 

PF 2024

Krajská rada seniorů Libereckého kraje Vám přeje  krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví a štěstí  v novém roce 2024.    

Pobyt v Sezimově Ústí  

Čtyři desítky seniorů z Libereckého kraje absolvovaly počátkem listopadu wellness pobyt v hotelu MAS v Sezimově Ústí. O tom, jak skvěle je pobyt organizován a co vše je nabízeno…

O nás

Krajská rada seniorů Libereckého kraje se zaměřuje na všechny oblasti spojené s ochranou seniorů. Našim cílem je spolupracovat při koncipování mezigeneračních vztahů, dialogu, tolerance a aktivizace starší generace.

Kontaktujte nás

Mlýnská 611/35,
Liberec IV-Perštýn,
460 01 Liberec

IČ: 04450515
Datová schránka: tm9kvze

© 2022 Krajská rada seniorů Libereckého kraje