Stříbro míří do Tanvaldu. Seniorka bodovala v anketě Babička roku 2022

Stříbrné umístění v celostátní anketě Babička roku 2022 si přivezla z Olomouce Hana Marková z Tanvaldu, když se před ní umístila jen Blanka Vrbková z Olomouckého kraje. Třetí příčku obsadila Vlasta Veverková z Karlovarského kraje.
Projekt Babička roku vznikl z iniciativy krajské Rady seniorů Olomouckého kraje v roce 2016. Cílem je ukázat lidskou hodnotu a pravou vnitřní krásu člověka v seniorském věku s ohledem na zachování a možností vytvoření zcela nových tradic napříč generacemi. V roce 2019 podařilo tento projekt rozšířit do celé republiky.

Zdroj: Jablonecký deník

 

Hledá se babička Libereckého kraje 2023

Ukažte svůj talent. Paličkujete? Tančíte? Zpíváte? Hrajete na hudební nástroj? Malujete? Pletete, šijete, vyšíváte? Jste sochařka? Píšete básně? Hrajete divadlo? Cvičíte? Recitujete? Ovládáte jiné dovednosti? Čekáme právě na Vás.  Zúčastněte…

O nás

Krajská rada seniorů Libereckého kraje se zaměřuje na všechny oblasti spojené s ochranou seniorů. Našim cílem je spolupracovat při koncipování mezigeneračních vztahů, dialogu, tolerance a aktivizace starší generace.

Kontaktujte nás

Mlýnská 611/35,
Liberec IV-Perštýn,
460 01 Liberec

IČ: 04450515
Datová schránka: tm9kvze

© 2022 Krajská rada seniorů Libereckého kraje