Stříbro míří do Tanvaldu. Seniorka bodovala v anketě Babička roku 2022

Stříbrné umístění v celostátní anketě Babička roku 2022 si přivezla z Olomouce Hana Marková z Tanvaldu, když se před ní umístila jen Blanka Vrbková z Olomouckého kraje. Třetí příčku obsadila Vlasta Veverková z Karlovarského kraje.
Projekt Babička roku vznikl z iniciativy krajské Rady seniorů Olomouckého kraje v roce 2016. Cílem je ukázat lidskou hodnotu a pravou vnitřní krásu člověka v seniorském věku s ohledem na zachování a možností vytvoření zcela nových tradic napříč generacemi. V roce 2019 podařilo tento projekt rozšířit do celé republiky.

Zdroj: Jablonecký deník

 

Sportovní hry seniorů v Tanvaldě

Ve čtvrtek 16. května 2024 se na městském stadionu v Tanvaldu uskutečnil již 5. ročník sportovních her seniorů, kterých se v tomto roce zúčastnilo 21 týmů z celého Libereckého kraje a…

Babička Libereckého kraje 2024

Vyhlašujeme další kolo soutěže Babička roku 2024 Libereckého kraje. Bližší informace o soutěži včetně přihlášky najdete v rubrice Babička roku  

O nás

Krajská rada seniorů Libereckého kraje se zaměřuje na všechny oblasti spojené s ochranou seniorů. Našim cílem je spolupracovat při koncipování mezigeneračních vztahů, dialogu, tolerance a aktivizace starší generace.

Kontaktujte nás

Mlýnská 611/35,
Liberec IV-Perštýn,
460 01 Liberec

IČ: 04450515
Datová schránka: tm9kvze

© 2022 Krajská rada seniorů Libereckého kraje