VÝROČNÍ KONFERENCE KRAJSKÉ RADY SENIORŮ LIBERECKÉHO KRAJE

V pátek 24. března 2023 se v zastupitelském sále sešlo více než čtyřicet zástupců členských organizací Krajské rady seniorů Libereckého kraje, aby zhodnotili činnost od poslední konference v roce 2019. Kromě informací, přednesených hosty náměstkem hejtmana Mgr. P. Tulpou a místopředsedou Rady seniorů ČR Ing. M. Tarabou, shlédli účastníci prezentaci o dění v uplynulém období a přijali pozvání na další akce v letošním roce.
V rámci programu byli oceněni ti, kteří dlouhodobě pracují ve prospěch ostatních seniorů – Ludmilu Caránkovou, Bedřišku Klíchovou, Miroslava Matějku a Hanu Novotnou.
Následovala obsáhlá diskuse, v níž si členové organizací vyměňovali zkušenosti a závěrem potvrdili přítomní přijetí dalších organizací do KRS LK a to ARCUS SOP Liberec, KS – Liberečtí sběratelé a cestovatelé a Centrum RoSa.

 

 

Babička Libereckého kraje 2024

Vyhlašujeme další kolo soutěže Babička roku 2024 Libereckého kraje. Bližší informace o soutěži včetně přihlášky najdete v rubrice Babička roku  

O nás

Krajská rada seniorů Libereckého kraje se zaměřuje na všechny oblasti spojené s ochranou seniorů. Našim cílem je spolupracovat při koncipování mezigeneračních vztahů, dialogu, tolerance a aktivizace starší generace.

Kontaktujte nás

Mlýnská 611/35,
Liberec IV-Perštýn,
460 01 Liberec

IČ: 04450515
Datová schránka: tm9kvze

© 2022 Krajská rada seniorů Libereckého kraje