Sportovní hry seniorů 2023

Ve středu 31. května 2023 se konal IV. ročník Krajských sportovních her seniorů, který zorganizovalo město Lomnice nad Popelkou ve spolupráci s Krajskou radou seniorů LK a Střediskem volného času Sluníčko. Dík skvělé organizaci a aktivní pomoci žáků Střední školy gastronomie mohlo 14 týmů seniorů soutěžit v 10 disciplínách, z nichž některé byly umístěny v sále Sokolovny, další na venkovním hřišti. Při netrpělivě očekáváném vyhlášení byli oceněni vítězové jednotlivých disciplín, nejstarší účastník a účastnice a závěrem i týmy. Lonští vítězové ze Sokola Košov si odnesli bronzové medaile, senioři OSŽ Liberec stanuli na 2. stupni a vítězi se staliSportovci z Lomnice nad Popelkou a ti pojedou reprezentovat Liberecký kraj na celostátní soutěž do Ostravy.

PF 2024

Krajská rada seniorů Libereckého kraje Vám přeje  krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví a štěstí  v novém roce 2024.    

Pobyt v Sezimově Ústí  

Čtyři desítky seniorů z Libereckého kraje absolvovaly počátkem listopadu wellness pobyt v hotelu MAS v Sezimově Ústí. O tom, jak skvěle je pobyt organizován a co vše je nabízeno…

O nás

Krajská rada seniorů Libereckého kraje se zaměřuje na všechny oblasti spojené s ochranou seniorů. Našim cílem je spolupracovat při koncipování mezigeneračních vztahů, dialogu, tolerance a aktivizace starší generace.

Kontaktujte nás

Mlýnská 611/35,
Liberec IV-Perštýn,
460 01 Liberec

IČ: 04450515
Datová schránka: tm9kvze

© 2022 Krajská rada seniorů Libereckého kraje