Babička Libereckého kraje 2023 a Oslavy Mezinárodního dne seniorů

Ve čtvrtek 21. září 2023 se v Kulturního a společenském centru Lidové sady v Liberci konalo společenské odpoledne u příležitosti Mezinárodního dne seniorů a v jeho rámci finálové kolo soutěže Babička Libereckého kraje. Vítězky předcházejících oblastních kol zde soutěžily o nejlepší umístění a porotu čekalo nelehké rozhodování, která ze zúčastněných seniorek bude reprezentovat Liberecký kraj na celostátní soutěži v Olomouci.

Porota rozhodla, že bronzovou příčku obsadila Hana Červinková z Jilemnice, na druhém místě se umístila Jarmila Podolská z Liberce a vítězkou se stala Jaroslava Jeriová z Jilemnice. Vítězky obdržely korunky a stejně jako všechny ostatní účastnice také kytice a dárky od sponzorů. Závěr společenského odpoledne patřil Milušce Voborníkové, která svými písničkami nadchla zaplněný sál.

Video z akce je ke shlédnutí ZDE

 

 

 

 

Sportovní hry seniorů v Tanvaldě

Ve čtvrtek 16. května 2024 se na městském stadionu v Tanvaldu uskutečnil již 5. ročník sportovních her seniorů, kterých se v tomto roce zúčastnilo 21 týmů z celého Libereckého kraje a…

Babička Libereckého kraje 2024

Vyhlašujeme další kolo soutěže Babička roku 2024 Libereckého kraje. Bližší informace o soutěži včetně přihlášky najdete v rubrice Babička roku  

O nás

Krajská rada seniorů Libereckého kraje se zaměřuje na všechny oblasti spojené s ochranou seniorů. Našim cílem je spolupracovat při koncipování mezigeneračních vztahů, dialogu, tolerance a aktivizace starší generace.

Kontaktujte nás

Mlýnská 611/35,
Liberec IV-Perštýn,
460 01 Liberec

IČ: 04450515
Datová schránka: tm9kvze

© 2022 Krajská rada seniorů Libereckého kraje