Pobyt v Sezimově Ústí  

Čtyři desítky seniorů z Libereckého kraje absolvovaly počátkem listopadu wellness pobyt v hotelu MAS v Sezimově Ústí. O tom, jak skvěle je pobyt organizován a co vše je nabízeno v průběhu pobytu, jsme se mohli dočíst v nadšených recenzích na stránkách hotelu – osobní zkušenost je však nadevše. Účastníci pozitivně hodnotili výbornou stravu, bohatý společenský program s tancem či hrou Bingo, příjemné procedury a atraktivní výlety, takže opravdu nebyl čas na nudu!

Díky podpoře Libereckého kraje absolvovali senioři výlet navíc a také pro ně byly připraveny v rámci zdravotnické edukace dva zajímavé semináře – „Funkční dech“ a „Bezpečí seniora v domácnosti“. 

 

 

Autor: M. Palečková
Foto: M. Palečková

Sportovní hry seniorů v Tanvaldě

Ve čtvrtek 16. května 2024 se na městském stadionu v Tanvaldu uskutečnil již 5. ročník sportovních her seniorů, kterých se v tomto roce zúčastnilo 21 týmů z celého Libereckého kraje a…

Babička Libereckého kraje 2024

Vyhlašujeme další kolo soutěže Babička roku 2024 Libereckého kraje. Bližší informace o soutěži včetně přihlášky najdete v rubrice Babička roku  

O nás

Krajská rada seniorů Libereckého kraje se zaměřuje na všechny oblasti spojené s ochranou seniorů. Našim cílem je spolupracovat při koncipování mezigeneračních vztahů, dialogu, tolerance a aktivizace starší generace.

Kontaktujte nás

Mlýnská 611/35,
Liberec IV-Perštýn,
460 01 Liberec

IČ: 04450515
Datová schránka: tm9kvze

© 2022 Krajská rada seniorů Libereckého kraje